Biblioteka

Niezbędnik rowerzysty

Niezbędnik rowerzysty

Każdy rowerzysta wybierający się w dłuższą podróż, powinien zabrać ze sobą niezbędny sprzęt i wyposażenie. Gwarantuje to większe bezpieczeństwo i pewność, że wróci się do domu całym i zdrowym. Poniżej przedstawiamy akcesoria jakie powinny się znaleźć na podstawowym wyposażeniu amatora dwóch kółek. Kask – rzecz na której nie warto oszczędzać. To on chroni naszą głowę w czasie ewentualnego upadku. Musi być wykonany z dobrych materiałów, a te kosztują. Przed zakupem kask musimy dobrze przymierzyć, powinien być … Czytaj »

Kategorie: Aktualności, Sport

Co zabrać ze sobą w podróż samochodem?

Co zabrać ze sobą w podróż samochodem?

  Sezon wakacyjny należy uznać za otwarty, a co za tym idzie, pora zaplanować naszą wakacyjną podróż. Wielu z nas wybierze się na wakacje samochodem, więc warto już teraz zastanowić się, co będzie nam potrzebne podczas długiej jazdy. Istnieje kilka gadżetów, które sprawią, że podróż będzie przyjemna i mało uciążliwa. Każdy pasażer powinien zaopatrzyć się w poduszkę podróżną, którą zakłada się wokół karku. Można na niej oprzeć głowę, co pozwoli na chwilę relaksu, a nawet odrobinę snu. Na … Czytaj »

Kategorie: Aktualności, Polecane

Fit ball podbija świat fitnessu

Fit ball podbija świat fitnessu

Piłka do ćwiczeń, piłka rehabilitacyjna, fit ball, piłka fitness, piłka Pezzi…jakkolwiek by jej nie nazwać, jedno jest pewne – jest to sprzęt, który na dobre zagościł w klubach fitness, a nawet na…porodówkach! Ostatnia z wymienionych nazw wzięła się od nazwiska pomysłodawcy – włoskiego producenta plastiku. W podstawowej wersji jest to po prostu duża dmuchana piłka wykonana z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, choć bywają także modele z wypustkami masującymi oraz z linkami. Piłka znajduje zastosowanie przede wszystkim … Czytaj »

Kategorie: Polecane, Zdrowie i Fitness