» Mężczyzna, Ona i On, Pomysłowa Pani Domu » Domowy trening

Domowy trening

Każdy marzy o pięknej, wysportowanej sylwetce. Takiej, która zachwyci znajomych i być może wywoła poczucie zazdrości. Doprowadzenie swojego ciała do takiego stanu nie jest takie proste. Wymaga czasu, samodyscypliny i sporego wysiłku. Można ćwiczyć na siłowni, jednak są to dodatkowe koszty (karnet, dojazd, prywatny trener). Poza tym nie każdy czuje się tam komfortowo. Drugą opcją są ćwiczenia w zaciszu swojego domu. Wiadomo musimy się zaopatrzyć w dodatkowy sprzęt do ćwiczeń. Co z kolei wiąże się z pieniędzmi. Jednak będzie to jednorazowy wydatek w przeciwieństwie do wspomnianych już karnetów itp. Zanim wybierzemy urządzenie, które będzie nadawać nowy kształt naszemu ciału, zastanówmy się jakie partie ciała chcemy trenować. Nie każdy ma na tyle miejsca w domu, aby zamontować cały atlas. Przykładowo chcąc poprawić kształt swojego brzucha czy nóg warto pomyśleć o czymś w stylu KING GYM. Nie zajmuje ono dużo miejsca, posiada licznik i co najważniejsze nie jest drogie.

Mając już takie cacko w domu pozostaje nam mieć na tyle silna wolę, aby regularnie trenować i czekać na wyniki. Po jakimś czasie na pewno się pojawią. A wtedy wyjście na basen czy plażę nie będzie już problemem.

Kategorie: Mężczyzna, Ona i On, Pomysłowa Pani Domu Tagi: , , , ,

 1. daniel pisze:

  mam coś podobnego ale nie chce mi sie ćwiczyc :/

 2. waku pisze:

  to do roboty, ja cwiczę w domu ale bez żadnych przyrządów :D

 3. kamil pisze:

  w zdrowym ciele zdrowy duch

 4. caro pisze:

  ja macham na siłce w remizie

 5. paker pisze:

  a ja mam 40 cm w bicepsie :)

 6. koksu pisze:

  jasne chyba w kożuchu

 7. pudzian pisze:

  Mam w domu KING GYM-a i ostro trenuje na wiosnę chcę się pokazać :)

  1. mikel pisze:

   ocho strach się bać

 8. rox pisze:

  Uzywał ktoś tego King Gym? Daje efekty?

 9. Tomek pisze:

  Moj kumpel ma taki, efekty są ale trzeba systematyczne trenować

Dodaj komentarz

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>